
Kiwanis Naarden houdt Oogstfeest bij Zorgboerderij ‘t Werckpaert Blaricum
BLARICUM - Kiwanis Club Naarden en Zorgboerderij 't Werckpaert organiseren zaterdag 1 september van 14.00 tot 17.00 uur een Oogstfeest op de boerderij aan de Gebroeders Dooyewaardweg 3. "Het wordt een gezellige middag voor jong en oud met diverse activiteiten", melden de organisatoren. De toegang is gratis.
Eén van de activiteiten is de verkoop van champagne en alcoholvrije wijn (ook losse glazen) door de Kiwanis Club waarmee geld wordt gegenereerd dat bestemd is voor het verbeteren van de stallen. De hulpboeren krijgen dan beter toegang tot die ruimten en voor de dieren zal het welzijn verbeteren.
Sinds 2004 biedt ‘t Werckpaert zinvolle dagbesteding aan mensen met een lichamelijke, verstandelijke en/of visuele beperking. Op de zorgboerderij werken dagelijks tien hulpboeren. Alles is er op gericht om de hulpboeren zo zelfstandig mogelijk te laten werken, zodat ze na een dag werken op de boerderij en in de natuur met dieren trots naar huis gaan. Dankzij de centrale ligging van de boerderij is het een gezellige werkplek met veel sociale contacten in het dorp. De zorgboerderij heeft een samenwerkingscontract met zorginstelling Sherpa. Nico de Jong & Margriet van ’t Klooster zetten zich dagelijks met al hun energie in voor ’t Werckpaert.


-
Partnerbijdrage IkPas: zet je alcoholgebruik in januari een maand op pauze
3 dagen geleden
-
Timo Smit stopt in 2020 als voorzitter Larens Behoud
23:10
-
Beeld en Geluid en Hilversum lijken helemaal klaar voor de Top 2000
2 dagen geleden
-
Burgemeester Mol opent Door de bank genomen, kunstwerk in uitvoering!
2 dagen geleden
-
Negentienjarige verdachte geweld 't Bonte Paard verdacht van poging doodslag
3 dagen geleden
5
-
Feestelijke heropening Vivium Torenhof
4 dagen geleden
1
-
Kunstexplosie 'Door de bank genomen' is voor iedereen een ware kijkbelevenis
4 dagen geleden
-
Leuke Papageno-kalender te koop
4 dagen geleden
-
BEL-inwoners boos over brute wijze van snoeien in buurt
4 dagen geleden
7
-
Studenten bewonen oude Rosa Spier Huis voorlopig antikraak
4 dagen geleden
-
Wim van Dorst wint honingkeuring; zijn product viel letterlijk in de smaak
4 dagen geleden
-
Wethouder Reijn ontsteekt wantverlichting skûtsje Lutgerdina Smeltekop in Eemnes
5 dagen geleden
-
Maatregelen bij ijsbaan na geweld
5 dagen geleden
6
-
Winter Village Laren weer open
5 dagen geleden
7
-
Verdraagzaamheid blijkt hét toverwoord in huwelijk Joke en Timo de Boer uit Laren
6 dagen geleden
13